Jiri Anderle färgetsning

Jiri Anderle färgetsning
Jiri Anderle färgetsning
Jiri Anderle färgetsning
Jiri Anderle färgetsning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERLE, Jiri (född 1936): Perspective No. 1, signerad och daterad Anderle -70, 48/80, färgetsning, 93x61 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

Gulnad fläckar

315108

2015-06-14