Anne Nilsson skålfat
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANNE NILSSON, "Ariel Barn", skål, Orrefors 1988, Ariel, dekor i svart och gult av barnfigur, signerad Orrefors Gallery -88 930978 Anne Nilsson 12-30 samt egenhändig signatur, höjd 10, diameter 30 cm
Obetydlig kantnagg
315117
2015-06-06