Anne Nilsson skålfat

Anne Nilsson skålfat
Anne Nilsson skålfat
Anne Nilsson skålfat
Anne Nilsson skålfat
Anne Nilsson skålfat
Anne Nilsson skålfat

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANNE NILSSON, "Ariel Barn", skål, Orrefors 1988, Ariel, dekor i svart och gult av barnfigur, signerad Orrefors Gallery -88 930978 Anne Nilsson 12-30 samt egenhändig signatur, höjd 10, diameter 30 cm

Obetydlig kantnagg

315117

2015-06-06