Skulptur i marmor

Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

LASSE BRANDER (1930-2008): Komposition, osignerad, marmor i två delar på stensockel, höjd 23 cm exklusive sockel
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

315126

2015-06-14