Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
LASSE BRANDER (1930-2008): Komposition, osignerad, marmor i två delar på stensockel, höjd 23 cm exklusive sockel
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)
315126
2015-06-14