Eric Grate akvatintetsning

Eric Grate akvatintetsning
Eric Grate akvatintetsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIC GRATE (1896-1983): Sömnens hjort, signerad Eric Grate, akvatintetsning, 13/15 etat II, 10 x 16 cm, oramad
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

315135

2015-06-14