Eric Grate akvatintsetsning

Eric Grate akvatintsetsning
Eric Grate akvatintsetsning

Klubbat för:

1 500 SEK

1 000 SEK

ERIC GRATE (1896-1983): Selene, signerad Eric Grate, akvatintetsning, 13/20 etat I, 35,5 x 28 cm, oramad
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

315142

2015-06-14