Primus Moretimer Pettesson

Primus Moretimer Pettesson
Primus Moretimer Pettesson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Kustmotiv med kyrka, osignerad, akvarell, 30x52 cm

315146

2015-06-06