Snusdosor 2 st silver

Snusdosor 2 st silver
Snusdosor 2 st silver
Snusdosor 2 st silver
Snusdosor 2 st silver
Snusdosor 2 st silver
Snusdosor 2 st silver
Snusdosor 2 st silver
Snusdosor 2 st silver
Snusdosor 2 st silver
Snusdosor 2 st silver
Snusdosor 2 st silver
Snusdosor 2 st silver
Snusdosor 2 st silver
Snusdosor 2 st silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNUSDOSOR, 2 st, silver, en med lock dekorerad med tiger, invändigt med sked, förgylld, stämplad Polen efter 1963, den andra med franska/holländska stämplar, 4,5 x 3,5 resp. 6 x 2,5 cm

315161

2015-06-05