Egon Möller Nielsen tuschteckning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EGON MÖLLER-NIELSEN (1915-1959): Figurkomposition, signerad och daterad -43, tusch, 41x28 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

315176

2015-06-14