Eric Grate

Eric Grate
Eric Grate
Eric Grate
Eric Grate

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIC GRATE (1896-1983): Surrealistisk komposition, 1910/20-tal, intygad på baksidan, olja på duk, ca 23 x 25 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

Ej examinerad ur ram

315230

2015-06-14