Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIC GRATE (1896-1983): Surrealistisk komposition, 1910/20-tal, intygad på baksidan, olja på duk, ca 23 x 25 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)
Ej examinerad ur ram
315230
2015-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här