Birgit Broms akvarell

Birgit Broms akvarell
Birgit Broms akvarell
Birgit Broms akvarell
Birgit Broms akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIRGIT BROMS (1924-2008): Sibyllegatan, signerad BB, akvarell, 12x16 cm
UTSTÄLLD: Galerie Aronowitsch, mars 2001, kat.nr. 11
SAK - lotteri 2001, vinst nr. 17
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

315231

2015-06-14