Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAGE HEDQVIST (1909-1997), "Sommarnatt i Ateljén", Arild, signerad och daterad Tage Hedqvist 90 på spännramen, olja på duk, 81x100 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Ytskador
315233
2015-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här