Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997), "Sommarnatt i Ateljén", Arild, signerad och daterad Tage Hedqvist 90 på spännramen, olja på duk, 81x100 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Ytskador

315233

2015-06-06