Evert Lundqvist etsning

Evert Lundqvist etsning
Evert Lundqvist etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Konstnären vid staffliet, signerad Evert Lundqvist 10/50, etsning, 19x15 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

315237

2015-06-14