Christian d´Orgeix blandteknik

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHRISTIAN D´ORGEIX (Frankrike, född 1927): Komposition, signerad d´Orgeix, tusch och akvarell, 19x21 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

315239

2015-06-14