Ragnar von Holten

Ragnar von Holten
Ragnar von Holten
Ragnar von Holten
Ragnar von Holten

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RAGNAR VON HOLTEN (1934-2009): Flagga, signerad med dedikation, daterad -67, blandteknik, ca 17,5 x 15 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

Ej examinerad ur ram

315244

2015-06-14