Ragnar von Holten
2015-06-14
315244
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RAGNAR VON HOLTEN (1934-2009): Flagga, signerad med dedikation, daterad -67, blandteknik, ca 17,5 x 15 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)
Ej examinerad ur ram