Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RAGNAR VON HOLTEN (1934-2009): Flagga, signerad med dedikation, daterad -67, blandteknik, ca 17,5 x 15 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)
Ej examinerad ur ram
315244
2015-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här