Enrico Baj färgetsningar

Enrico Baj färgetsningar
Enrico Baj färgetsningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): (2) ur Dames et Généraux, 1964, signerade och numrerade 66/100, färgetsningar 24,5x19,5 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

315248

2015-06-14