Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ENRICO BAJ (1924-2003): (2) ur Dames et Généraux, 1964, signerade och numrerade 66/100, färgetsningar 24,5x19,5 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)
315248
2015-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här