Lars Rolf oljemålning

Lars Rolf oljemålning
Lars Rolf oljemålning
Lars Rolf oljemålning
Lars Rolf oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS ROLF (1923-2001): Komposition, signerad L. Rolf, olja på pannå, 19x24 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

Färgbortfall ö. v. hörnet

315251

2015-06-14