Klubbat för:
850 SEK
1 200 SEK
SIRI RATHSMAN (1895-1974): Komposition, osignerad, kolorerad gravyr, 15x29 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)
315258
2015-06-14