Siri Rathsman kolorerad gravyr

Klubbat för:

850 SEK

1 200 SEK

SIRI RATHSMAN (1895-1974): Komposition, osignerad, kolorerad gravyr, 15x29 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

315258

2015-06-14