Campigli + von Holten grafiska blad

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MASSIMO CAMPIGLI + R. VON HOLTEN (2): Campigli osignerad litografi 15x12 cm, brev från konstnären medföljer, von Holten, etsning 1968, 13x12 cm signerad med dedikaiton till Eric Grate
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

315270

2015-06-14