Campigli + von Holten grafiska blad
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MASSIMO CAMPIGLI + R. VON HOLTEN (2): Campigli osignerad litografi 15x12 cm, brev från konstnären medföljer, von Holten, etsning 1968, 13x12 cm signerad med dedikaiton till Eric Grate
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)
315270
2015-06-14