Byrå Louis XV-stil
2015-06-06
315287
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, 7-lådig, fanérad i flera träslag, förgyllda beslag, höjd ca 101, 40x30 cm