Gustaviansk soffa

Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, gustavianskt provinsarbete, 1800-tal, skuren dekor, längd 176, sitthöjd 46 cm

Slitage, sprickor

315296

2015-06-06