Stolar
2015-06-06
315297
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 1 par, gustavianska provinsarbeten, 1800-tal, sitthöjd 46 cm
renoverade kompletterade, skador