Malcolm Morley litografi

Malcolm Morley litografi
Malcolm Morley litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MALCOLM MORLEY (USA, född 1931): Arles/Miami: Untitled, 1973, signerad och numrerad Malcolm Morley 59/150, färglitografi, 61x86 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

315301

2015-06-11