Axel Linus

Axel Linus
Axel Linus
Axel Linus
Axel Linus
Axel Linus
Axel Linus

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL LINUS (Sverige/USA, 1885-1980): "Utsikt från mitt ateljéfönster i Paris", signerad A Linus , olja på duk, 45x52 cm

Rispor

315333

2015-06-07