Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Kina, 1900-tal, dekor med kinesiska tecken betydande "Lycka och ett långt liv", höjd 42 cm

Skador

315337

2015-06-07