Einar Forseth Coventry Cathedral

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): "Coventry Cathedral", signerad Einar Forseth, blandteknik på papper, 50x60 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar, skador

315340

2015-06-07