Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Oktober", signerad Roland S, p.t-1956, färglitografi, ca 33 x 28 cm

Gulnad

315345

2015-06-07