Tage Hedqvist Arild olja

Tage Hedqvist Arild olja
Tage Hedqvist Arild olja
Tage Hedqvist Arild olja
Tage Hedqvist Arild olja
Tage Hedqvist Arild olja
Tage Hedqvist Arild olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Arild, Tussan", signerad Tage Hedqvist, olja på duk, 72x116 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj,

Färgbortfall

315370

2015-06-07