Karl Axel Pehrson litografi

Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Clavecin", signerad och daterad -62, 3/150, färglitografi, 35x56 cm

315371

2015-06-07