Tage Hedqvist olja 1973
Klubbat för:
6 400 SEK
8 000 SEK
TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Sommarnatt i ateljén" - Arild, monogramsignerad och daterad TH.73, olja på duk, 120x133 cm
UTSTÄLLD: Gummesons Konstgalleri, Stockholm
PROVENIENS: Konstnärens familj,
Färgbortfall
315375
2015-06-07