Tage Hedqvist olja 1973

Tage Hedqvist olja 1973
Tage Hedqvist olja 1973
Tage Hedqvist olja 1973
Tage Hedqvist olja 1973
Tage Hedqvist olja 1973
Tage Hedqvist olja 1973

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Sommarnatt i ateljén" - Arild, monogramsignerad och daterad TH.73, olja på duk, 120x133 cm
UTSTÄLLD: Gummesons Konstgalleri, Stockholm
PROVENIENS: Konstnärens familj,

Färgbortfall

315375

2015-06-07