Birger Mörk oljemålning

Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER MÖRK (född 1919): "Vårljus", signerad och daterad Birger Mörk -68, olja på duk, 90x100 cm

315380

2015-06-07