Tage Hedqvist 1964 oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Etretat" , signerad och daterad Tage Hedqvist 64, olja på duk, 133x172 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj,

315382

2015-06-07