Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Etretat" , signerad och daterad Tage Hedqvist 64, olja på duk, 133x172 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj,
315382
2015-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här