Tage Hedqvist 1983 oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Fönsterspegling, Nyhamnsläge/Vy över sundet, monogramsignerad och daterad TH -83, olja på duk, 81x99 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj,

Zustandsbeschreibung

315384

2015-06-07