Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Fönsterspegling, Nyhamnsläge/Vy över sundet, monogramsignerad och daterad TH -83, olja på duk, 81x99 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj,
Zustandsbeschreibung
315384
2015-06-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner