Jesús Rafael Soto färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JÉSUS RAFAEL SOTO (1923-2005): Komposition, färglitografi, signerad, 5/95, 94x94 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

315385

2015-06-11