Gerhard Nordström olja på duk

Gerhard Nordström olja på duk
Gerhard Nordström olja på duk
Gerhard Nordström olja på duk
Gerhard Nordström olja på duk
Gerhard Nordström olja på duk
Gerhard Nordström olja på duk

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERHARD NORDSTRÖM (född 1925), porträtt av ung man, olja på duk, signerad G Nordström, ca 70x64 cm

315387

2015-06-16