Klubbat för:
12 000 SEK
9 000 SEK
SAM FRANCIS (USA, 1923-1994): "Poème dans le ciel", signerad, 1986, färglitografi, EA ll/L, 76x56 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
315392
2015-06-11