Tage Hedqvist Arild collage

Tage Hedqvist Arild collage
Tage Hedqvist Arild collage

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Sommarnatt, Arild, monogramsignerad TH, collage, 23x31 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj,

315397

2015-06-07