Curt Clemens

Curt Clemens
Curt Clemens
Curt Clemens
Curt Clemens

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947), Baren, signerad och daterad Curt Clemens 1931, blandteknik på papper, 56 x 38 cm
PROVENIENS: Konstnären Tage Hedqvists familj

Fläckar, dedikation till Tage (Hedqvist) på Nyårsafton 1931

315399

2015-06-07