Curt Clemens
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CURT CLEMENS (1911-1947), Baren, signerad och daterad Curt Clemens 1931, blandteknik på papper, 56 x 38 cm
PROVENIENS: Konstnären Tage Hedqvists familj
Fläckar, dedikation till Tage (Hedqvist) på Nyårsafton 1931
315399
2015-06-07