Sängbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÄSBORD, 1900-talets första hälft, fanérat i björk, svartlackerad stomme, höj- och sänkbart, läsbordets mått ca 34x64 cm

Ytslitage

315407

2015-06-07