Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÄSBORD, 1900-talets första hälft, fanérat i björk, svartlackerad stomme, höj- och sänkbart, läsbordets mått ca 34x64 cm
Ytslitage
315407
2015-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här