Kartor Danmark och Europa 1600/1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARTOR, sent 1600-tal och tidigt 1700-tal, 2 st, Daniae Regnum och Europae Nova Tabula, 1 märkt A Goos, rammått 19x24 cm vardera

Gulnader, skador

315408

2015-06-07