Nautica 2 delar

Nautica 2 delar
Nautica 2 delar
Nautica 2 delar
Nautica 2 delar
Nautica 2 delar
Nautica 2 delar

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

NAMNBRÄDA, Jens K Andersen, 15x128 cm, BLOCK, 17x12 cm,
PROVENIENS: Konstnären Tage Hedqvists familj

Kuntoraportti

Skador

315411

Päivämäärä:

2015-06-07