Sam Francis färglitografi
Klubbat för:
8 000 SEK
10 000 SEK
SAM FRANCIS (USA, 1923-1994): Untitled, färglitografi, 1986, ur sviten Michel Waldberg: Poèmes dans le ciel, signerad och numrerad Sam Francis ll/L, bladstorlek 76x56 cm, LITTERATUR: Lembark L271 (SF-315)
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
315422
2015-06-11