Wifredo Lam, färglitografi

Wifredo Lam, färglitografi
Wifredo Lam, färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIFREDO LAM (1902-1982): ur Pleni Luna, signerad, Xl/L, färglitografi, bladmått 65x50 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

315423

2015-06-11