Wifredo Lam färglitografi

Wifredo Lam färglitografi
Wifredo Lam färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIFREDO LAM (1902-1982): ur Pleni Luna
färglitografi, 1974, signerad och numrerad W Lam Xl/L. Editerad av A.H. Grafik, Stockholm, 65x50 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

315430

2015-06-11