Bengt Ruda Trivaserien Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENGT RUDA, soffa, Trivaserien, design för Nordiska Kompaniet, klädsel av tyg, skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet, stämplad för tillverkningår 13 6 1956, längd ca 82, 140x80 cm
Slitage, mindre skador, delvis senare skruvar
315432
2015-06-08