Bengt Ruda Trivaserien Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT RUDA, soffa, Trivaserien, design för Nordiska Kompaniet, klädsel av tyg, skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet, stämplad för tillverkningår 13 6 1956, längd ca 82, 140x80 cm

Slitage, mindre skador, delvis senare skruvar

315432

2015-06-08