Matservis Rörstrand Pensé

Matservis Rörstrand Pensé
Matservis Rörstrand Pensé
Matservis Rörstrand Pensé
Matservis Rörstrand Pensé
Matservis Rörstrand Pensé
Matservis Rörstrand Pensé

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, PENSÉ, MATSERVIS, ca 64 dlr, bestående av 12 djupa tallrikar, 20 tallrikar, 12 assietter, 12 desserttallrikar, 7 uppläggningsfat, 1 terrin

Nagg, dekorslitage

315441

2015-06-07