Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖRSTRAND, PENSÉ, MATSERVIS, ca 64 dlr, bestående av 12 djupa tallrikar, 20 tallrikar, 12 assietter, 12 desserttallrikar, 7 uppläggningsfat, 1 terrin
Nagg, dekorslitage
315441
2015-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här