Anna Lisa Thomson vas Paprika

Anna Lisa Thomson vas Paprika
Anna Lisa Thomson vas Paprika
Anna Lisa Thomson vas Paprika
Anna Lisa Thomson vas Paprika

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANNA LISA THOMSON, vas, delvis glaserat stengods, "Paprika", Uppsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1019, höjd 33 cm

315478

2015-06-10