Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANNA LISA THOMSON, vas, delvis glaserat stengods, "Paprika", Anna Lisa Thomson, Uppsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1022, höjd 35 cm
315479
2015-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här