Vas Anna Lisa Thomson Paprika

Vas Anna Lisa Thomson Paprika
Vas Anna Lisa Thomson Paprika
Vas Anna Lisa Thomson Paprika
Vas Anna Lisa Thomson Paprika

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

ANNA LISA THOMSON, vas, delvis glaserat stengods, "Paprika", Anna Lisa Thomson, Uppsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1022, höjd 35 cm

315479

2015-06-10